Lucie a Pavel Ždímalovi

Pardubice - klienti od roku 2015
S paní Kateřinou Pudivítrovou jsme navázali výbornou spolupráci na profesionální úrovni a s lidským přístupem. Maximální vstřícnost, zařízení produktu na míru až k celému vyřízení veškerých záležitostí spojených s naším požadavkem vyřídila s naší minimální účastí. Vše podrobně, srozumitelně a především ochotně vysvětlila, poradila.
Těšíme se na další spolupráci a určitě budu společnost doporučovat dál. Touto cestou bychom jí chtěli i poděkovat.

Vlasta a Kamil P.

Přerov - klienti od roku 2016

Jsem velmi spokojen se službami ktere mi poskytujete a počítám s vámi do budoucna, moc děkuji za ochotu panu Tršovi, rád zůstanu vaším klientem s pozdravem

Petr Vasko

České Budějovice - klient od roku 2019


Vážená paní Kubešová, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za dlouhodobou spolupráci a především cenné rady v oblasti financí. Měla jsem možnost porovnat Vámi nabízené služby a služby jiného finančního poradce a musím říci, že jste osoba na správném místě. Máte nejen velké znalosti, ale především lidský přístup, který mnoha lidem chybí. Děkuji Vám za Vaše služby a ochotu a věřte, že pokud budu potřebovat pořešit další věci ohledně financí, tak již vím, že budu volat Vám. Mějte se krásně a ať se Vám daří.

Eva Dušková

Třeboň - klientka od roku 2015

V televizi denně vidíme spoustu reklam na zázračný software, který nám ušetří desetitisíce ročně, nebo zajistí skvělé zhodnocení všech úspor. Přiznám se, že pro mě je stále nejdůležitější vědět, že se mohu obrátit na živoucí osobu. Proto mám svého finančního poradce, paní Petru Kubešovou.

Vzhledem ke svému pracovnímu vytížení potřebuji, aby mě poradce aktivně kontaktoval, pokud se naskytne něco nového nejen na finančním trhu, co bych mohl využít. Ale také aby za mě maximum věcí sám vyřešil a šetřil tak můj vlastní čas. V hlavě mám čerstvý příklad. Několik dní zpět jsem potřeboval narychlo sjednat pojištění během zahraniční cesty. Stačil jeden telefonický rozhovor, abych zjistit, že celoroční pojištění mi ušetří nejen čas, ale také stovky korun. Takový přístup žádná umělá inteligence nenahradí. Jsem proto rád, že jsem klientem firmy Fingo a že se mohu na paní Kubešovou vždy spolehnout. Děkuji za Vaši skvělou práci.

Bc. Tomáš Novák

Tábor - klient od roku 2015


Když přišla doba, začít se o sebe starat sám a vše si zařídit, objevil se pojišťovak a nabídl tu "nejlepší" možnou pojistku. Nenapadlo mě oponovat, vždyť přece mysli na mé zdraví a dělá to pro mě. (neznalost a nevědomost neomlouvá, těžko si pak stěžovat) poté se ozývalo dalších x pojišťoven a bank s dalšími "nejlepšími" nabídkami. Říkal jsem si tu už přece mám, naivka

Jakub Houška

Solenice - klient od roku 2016

Na Honzu Březinu jsem dostal doporučení od jeho kolegy, když jsem potřeboval uzavřít cestovní pojištění, od prvého tel. hovoru, Březina na mě působil velmi přátelským dojmem, představil mi 3 varianty, jednoduše stručně, mi vysvětlil co a jaká pojišťovna nabízí, velká spokojenost, pan Březina nejen že udělal pořádek v mých pojistných smlouvách a sjednal mi lepší podmínky, Pan Březina má příjemné vystupování, dobrou informovanost a přehled o finančním trhu, dodržuje domluvené termíny, pružně reaguje na případné kolize termínů a v neposlední řadě je také výborný motivátor šetřit.
Ještě jednou moc děkuji za profesionální služby a všem jednoznačně DOPORUČUJI

Ondřej Smrž

Humpolec - klient od roku 2022