Proč se přidat k Fingo.cz

Zázemí silné značky

FinGO představuje moderní koncept prodeje. Propojujeme online trh se světem profesionálních poradenských služeb, které si zakládají na lidském přístupu.

FinGO se v České republice stane symbolem férovosti, rychlosti a profesionality. Silnou značkou s upřímným zájmem o finanční zdraví klientů.

Podpora vašeho byznysu

FinGO představuje značkový, nicméně otevřený a férový koncept, v rámci kterého si budujete vlastní podnikání pod naší záštitou. Samozřejmostí je garance vašeho klientského kmene i struktury vašich spolupracovníků.

K tomu vám přidáváme prvotřídní servis od propracovaného systému školení přes moderní online nástroje až po systematickou podporu centrály v rámci cross-sellu vašich klientů. Díky nám začnete budovat Váš byznys efektivně.

Stále nové příležitosti

Nastupující generace klientů je otevřená onlinové komunikaci. A právě na internetu začíná ve velké většině případů jejich poptávka po finančních produktech.

FinGO svým poradcům přináší jedinečný a v praxi úspěšně vyzkoušený koncept FinGO Market - prostředí, kam posíláme ověřené klienty se zájmem o kontakt s našimi poradci v oblastech, ve kterých působí. Tito klienti jsou předem dotazováni naším call centrem, abyste o jejich potřebách měli hned od začátku ty nejaktuálnější informace.

Naše hodnoty jsou založeny na férovosti, důvěře a silném zázemí moderní značky. Vy víte, jak prodávat. My vám pomůžeme s tím, abyste k tomu měli ty nejlepší podmínky. Od cílené propagace značky FinGO přes přísun nových příležitostí až po jedinečný koncept vzdělávání.

Lukáš Novák

Zakladatel Fingo.sk a Fingo.cz

Pro více informací a domluvení schůzky nás kontaktujte: